Армійські софізми - 79 (18+)

Україну захищають мудрі та дотепні люди, тому в ООС що не слово – то афоризм, софізм, слушна думка чи дотепна байка

Армійські софізми - 79 (18+)…

Журналісти Depo.ua склали добірку софізмів, жартів, віршів, кумедних світлин та картинок від бійців ООС і військових волонтерів, які вони публікують в соцмережах.

Ми публікуємо їх мовою авторів, з авторською лексикою, орфографією та пунктуацією

Проходи-те сержант Редько, как вы себя чувстуе-те? - замполит аккуратно закрыл за мной дверь и жестом предложил мне сесть.

-спасибо, товарищ полковник,- выдавил из себя я и на всякий случай сел возле двери.

-Ты в курсе, что твой рапорт мне спас жизнь? Я уже подумывал наложить на себя руки, но после того как мне сообщили, что ты написал рапорт на ноль я понял что у меня не все так плохо. (Рагулі непереможні)

По мотивам книг "про АТО" предлагаю разобрать ряд мифов, которые встречаются почему-то даже среди воевавших людей.

Начнем?

1. Разлет осколков у гранаты Ф-1 не 200 метров, вам врали. Радиус сплошного поражения - не более 10 метров.

2. Снайперскую пулю вполне способен сдержать бронежилет. Зависит от патрона, класса защиты бронежилета и ещё многих факторов.

3. Мину ОЗМ-72 (выпрыгивающую) невозможно сбить рукой в момент срабатывания. И лопатой невозможно. И прикладом. И упасть на нее всем телом вы не успеете. Нет, лучше не проверять.

4. Не существует мин, которые срабатывают после того, как с них сойдешь. Все противопехотные нажимные мины срабатывают только когда на них наступаешь.

Продолжайте. (Дмитрий Иванов)

#новини_з_боівки

#арміяфм

#zagloba

Після події пов'язаною з російською журналісткою, політична еліта почала поступово скупати озброєння, засоби безпеки та збільшувати кількість охоронців. І тільки Ляшко з задоволенням чекає на чеченських месників. (Рагулі непереможні)

#верочка

Из российского перехвата переговоров на американском самолете-разведчике.

- Бля...

- What?

- Sorry, can you ээээ... блеать, как будет "наклониться на один борт?" ... lean on a side? "The side", то есть, это ваше долбанное "the"... Ok, my dear? Мне плохо видно, хоть бы стекло протер, ну я не знаю.

- Ok... This is Zulu Alpha November One, at the request of our guest we are deviate from the way.

- Zulu Alpha November, this is USS George Bush, plyus-plyus.

- О, заеби... отлично! А можно не качаться? Я сфоткать нормально не могу. И шлем этот мешает...

- Sorry? Verochka, I cant understand you...

- Просто не шата... Just shut up, okey? I shooting.

- SHOOTING?

- Just photo, не накручуй себе! Ща, Фиолент сфоткаю - и дальше погнали. Какой нервный...

- This for SOF?

- This for Instagram.

- Oh, Jesus...

- No Jesus, my dear. Jesus forgot this land when Putin came here.. (Мартин Брест)

Роблю фоточки 3х4, фотограф питає:

- Вам для чого?

- Для дозволу на зброю.

- А що, військовим тепер треба ще й дозвіл оформлювати?

Поржали крепко (Харитін Старський)

Справжній військовослужбовець ніколи не запостить фоточку з ополонки. Бо він розписався в списках про заборону ходіння по льоду. Заходи безпеки тому що! Доповідь закінчив. (Олександр Тахеометр)

Джорджу Мартіну есквайру,

Ясновельможний пане, сер, напевно ви неуважно читаєте новини, які надходять з нашого краю. І не знаєте, що найкращі ресторатори, ліфтери та пасічники служать на нашому впс. Тому, ще раз наголошуємо на тому, щоб ви підняли свою дупу та почали працювати на "Вітрами зими". Бо відчуває моє серце, що своєю смертю ви точно не помрете.

У відповідності до вимог нашого Лорда-Командувача, ми знову фарбуємо сніг, збираємо голки з ялинок та малюємо бойовий листок. Особливо нас лякає День спорту, який ми повинні провести на відкритому повітрі при -20. Наш Капітан, наполягає на тому, що в обов'язковому порядку треба ще робити обливання холодною водою.

Пс. Після того, як ми вирішили робити пасіку на нашій стороні стіни, здичалі знову поскаржилися до ОБСЄ. Знову чутно, що десь ходять білі блукачі, коли ж то вони завітають до нас…

З повагою,

Кпвв хоробрий поні

Впс "піксельні воронята"

#voronyatapics (Рагулі непереможні)

Війна затягнула, стала і суттю і сенсом. Багато порушила та поломала, але інакше як, коли життя стає геть іншим... Те саме відчувають багато з моїх побратимів. Хтось може того цілком не розуміє, та навіть чинить спротив тому, але.

Той самий поклик, що підняв нас всіх на боротьбу в славетному 2014, він лунає у серцях і зараз. Країна, батьківщина, ненька, громада, нація, народ так само потребує оборони, і це питання значно ширше ніж сучасні політичні склоки та уподобання.

Багато хто це розуміє, я сам здивований яка чисельна кількість правосеків та й айдарівців, й унсовців, майданівців наразі зі мною поряд у моїй ОМБР. Це мабуть вже військова таємниця і сюрприз для ворога. Ми нікуди не поділись, не втратили запеклості і люті. І вже не втратимо ніколи.

І так і буде, бо всі ми разом і до кінця. І це подобається мені, тримає у хвилини скрути. Нам відома таємниця Перемоги: ми просто повбиваємо їх всіх, аж до самого кордону... (Олександр Моїсеєнко)

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Історії

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"