ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Армійські софізми - 55 (18+)

Україну захищають мудрі та дотепні люди, тому в АТО що не слово – то афоризм, софізм, слушна думка чи дотепна байка

Depo.
27 січня 2018 15:00
ФОТО: depo.ua

Журналісти Depo.ua склали добірку софізмів, жартів, віршів, кумедних світлин та картинок від бійців АТО і військових волонтерів, які вони публікують в соцмережах.

Ми публікуємо їх мовою авторів, з авторською лексикою, орфографією та пунктуацією

На зміну звичній абревіатурі АТО прийде "відсіч і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях", або скорочено ВіСЗАРФУДТЛО. Намагався вимовити це вголос і випадково викликав Диявола

Контракт до закінчення особливого періоду

А хто казатиме "на Україну" замість "в Україну", ми здаватимемо не в органи, а на органи…

Рагулі непереможні

- От куплю собі ружжо...

- а нахуя тобі ружйо? Дроб'ю по сєпарам стріляти?

- ага. Сол'ю по ДРГ в'єбав. Воно вижчить, а ти йому кричиш "Ото нєхуй по мому опорніку лазить, сука!"

- і какоє ружжо ти сєбє хочешь?

- 308й!

- по 308й статьє чи шо?

- бля.... (Іван Чупа)

#новини_з_боівки #арміяфм #jz

Інструктора-парашутисти виштовхуючи парашутиста можуть крикнути: Це Спарта! (Рагулі непереможні)

Разведка - это охуенно.

Шифры-хуифры , +25 единиц к значимости при фразе "ну ты ж понимаешь" и обязательный интерес к речи если она начинается со слов "вот однажды у нас случай был...", плюс красивый шеврон на "парадном комке".

Зимой разведка куда охуенней.

...Хуйзнакакой день, где то хер знает где.

...Возможности согреться нет.

...Температура -15°- -18°С.

...Спят в посадках, гаражах и погребах.

...Разводить огонь нельзя.

...Вода в флягах, бутылках и кэмэлбэках не успевает отогреваться за ночь в спальнике.

...При таких температурах разогревайка из новых сухпаев отказывается разогревать. Надо предварительно нагреть воду на сухом спирте. Не всегда это можно сделать, но кругом свои плюсы и суп можно есть руками как зельц)

...Больных нет.

...Зрады нет.

Они делают свою работу. Не за шевроны, не за медали и не за УБД.

Они разведка.

P.S. "Передай нашим шо ми їбашим" (Сергей Сергеевич)

#ЗСУ_це_секс

Заніматєльноє зброєведення на АрміяФМ.

23. Младший сержант.

Младший сержант - то самоє крутоє званіє, я вам доповідаю.

Бо по мнєнію Управлєнія подготовкі генерального штаба імєнно младший сержант - це матьорий убійца, мастєрскі управляющій довєрєним єму особовим складом та боєвой тєхнікой. Младший сєржант настолько опасєн, шо єго даже в отпуск нєльзя отправлять, не погодивши це з командующім АТО.

Шоб стать младшим сєржантом - треба закончіть сєржантскую учєбку та вивчить на память третю кніжку Бойового Статуту. Чи хоч одін раз її открить.

Основна задача младшого сєржанта - така ж, як і у всєх младших командіров. Треба глубоко ценіть оказанноє довєріє та нє проїбать особовий склад, зброю та техніку. По крайнєй мєрє - одноврємєнно.

22. Старший солдат.

Старший солдат - то саме страшне званіє в армії, я вам доповідаю.

Старший солдат - це то же саме, шо і солдат, тока тєпєрь єсть личка на погонє. І щє ротний, коли орьот - то всєгда: "я тєбє званіє дал!" Лучше би ти мнє отпуск дал, а личку можеш обратно забрать, шо мнє, жалко, чі шо?

Шоб получіть званіє старшого солдата - треба просто попасться на глаза ротному в нєподходящєє врємя. І в нєподходящєм мєстє. От ідьош ти в сєлуху по сігарєти, їде навстрєчу ротний, а ти забув зробити ідіотське ліцо. Хєрррак - і ти вже старший солдат і першій номер расчьота ерпеге-сємь.

Основна задача старшого солдата - це стать младшим сєржантом. Но це можно, тока когда тєбє десять тисяч раз скажуть очєнь смєшну шутка "лучче імєть зятя в Ростовє, чєм сина - єфрєйтора".

21. Солдат.

Солдат - то основна зброя в арміі, я вам доповідаю.

Бо без солдата в армії нє буваєт ничєго. Солдат треба всєм. Імєнно солдат всєгда виполняє всє плани командирів. А єслі плани ну дуже геніальні - то успішно їх провалює. Солдат всєгда должен буть "умитий, побрітий та в піксєлє, вибєрі два із трьох."

Шоб получить званіє солдата - не треба робити нічєго. Бо в армії много людей, шо лучче тєбя знають, шо тєбє дєлать. Прічом круглиє суткі восємь днєй в нєдєлю.

Основна задача солдата - талантліво зашхєріться от командира та хєрачіть сєпарів. І шо у першому, шо у другому - українські солдати достіглі вершин майстерності.

Чистіть зброю, заряджайте тєпляк і пам'ятайте, шо ЗСУ - це секс (Мартін Брест)

#допомагатиарміїкруто

Стоїш собі такий, пісяєш в кущиках на передку. Розтоплюєш сніг перед собою, а там вимальовуєтьмя противотанкова міна. Пристібнувся, розвернувся і почалось. Прилітає, бабахає... Романтіка.

Ну шо пацаны - Провел я тут маленькое исследование .

1.)Если вам говорят девченки шо Вы настоящий ЛЕВ!!!!

То значит на охоту (работу)вы не ходите , спите на диване по 20 часов в сутки и перетрахали всех соседок в округе (не по разу )

2) Если Вы настоящий ВОЛК (Альфа)

Значит у вашей девушки полюбе есть где то любовник(бета) а то и не один И ПОКА ВЫ ГОНЯЕТЕ ПО ЛЕСАМ(городу) он может быть отцом ваших детей ....(Олене-волк короче)

3) если Вы -ТИГР..значит обссыкаете все вокруг, живёте отдельно и стоит у Вас довольно вяло и по этому нужно привязывать baculum что бы хоть что то получилось .....

4 ) А вот если вы СВИНЬЯ - То оргазм у Вас минут 30 не меньше

5) Ну и излюбленное ругательство - КОЗЁЛ - означает шо вы ОЧЕНЬ ВЫНОСЛИВЫ можете ввалить пиздюлей любому кто хоть пальцем прикоснется к вашей барышне ,ЛЮБИТЕ АКТИВНЫЙ ОБРАЗ ЖИЗНИ И ЗДОРОВУЮ ПИЩУ

Пы.Сы

Если шо -я Медоед ... судя по его поведению такой же контуженный ...ему на всех пофиг... (Вадим Бондаренко)

Дашка. Присвячується усім Дашкам. І їх хлопцям. Пацани. Тримайтеся. Мені знайомий цей біль.

Дашка, вона ж крупнокаліберний кулемет Дєгтярьова Шпагіна Крупнокаліберний Модернізований. 12,7мм бєзобразіє що вміє доволі прицільно шворкати пульки на дистанцію до 2х км. Попасти на 2км в щось менше за сарай важкувато, але пробувати варто. Попадання в живу людину миттєво анулює її статус як живої. Весело одриває руки-ноги, або ж відриває голову.

З Дашки ахуєнно розвалювати мішки з піском, робити дзюри в стінах і затикати ПКМщиків що вообразили себе кулеметниками. Пішли нахуй. Тут вотчіна ДШКМщиків. Всі ці дрібнопулькаючі валянки одраз ж завалюють єбальника тільки но чують ХРУСЬ яким наші БЗхи розрізают повітря. Падають на коліна і починають кликати маму і артилерію.

У ДШКМа є два мінуси. Це вага і віддача. 32 кг радощів і ще 40 кіл станка роблять цю зброю вкрай немобільною. Є ще сошкодульний комплекс вагою кіл у 8 але ми все одно матимемо деякі трабли з мобільністю. Віддача - навіть на станку в ціль летить перша пулька. Решта летить кудись туди. Але є шанс що теорія вірогідності виправить помилки прицілювання. А сошкокомплекс з віддачею не дружить взагалі.

Основні проблеми з Дашкою, це їх колишні. Колишні Дашководи знають все краще за тебе і радять як тобі пестити твою Дашку. При чому кожен каже що його метод правильний і що саме він робив все як треба. А Дашка вона капризна. Щось неправильно зробив, і все. Вона зиркає на тебе заклинившим патроном, перекошеною гільзою і розірваним в три пизди дульніком. Слухаєш поради досвічених дашководів, а вона все одно клине. Чому? Тому що пішов ти нахуй. Ось чому.

Патрони не ті, краб загнувся, пісочок попав, мало змазки, багато змазки, газоодвод виставлений неправильно. Ой всьо! Причин безліч. Наслідок один - читай настанову і експериментуй. Твоя Дашка іржавіла зовсім на іншому складі ніж ДШКМ Пєті. І бзіки в неї свої. Їби мазгу командіру і не ухуйкай кулемет.

Ще одна проблема з Дашкою - це настанова по стрільбі. Її ні в кого немає. І ніде. В мене є. Але то виключення з правил. І там багато букв і малюнків. А потрібної інформації сторінок на 15.

Третя проблема з Дашкою - всі хочуть з неї пострілять. А хулі. Під час розгоряння окопного ворфейру тре лише пулькнути в їхню сторогу і все. Війна закінчується. А чистити її вони не годні. Бо це тобі не мамин ПКМ! Дашку можна зібрати не правильно. І все. Хуй сосали комбайнери. Жди до ранку і плач в трубку її колишньому.

Фінальна проблема Дашки - коли ви разом, вас всі хочуть убити. Сєпари, по природі своїй, винити їх не можна, - підари. І коли бачать тебе з такою кралею то одразу починають кидатися сапогами, ПТУРами і іншими модними воєнними термінами.

На форумі дашкойо... водів не пиши ніколи "Привіт! Мене звати Петро! Я щойно познайомився з Дашкою! Хто дасть пораду?". Дадуть. І пораду, і по пиздаку і в холівар мокнуть. Як жеж з Дашки стріляти правильно. Просто роби свою справу. І не ухуйкай кулемет.

І заради семи богів, ніколи не стріляй чергами! (Іван Чупа)

#дійсним_доповідаю

Як повідомляють нас власні джерела в штабі АТО, наші доблесні воїни захопили в полон ворожого диверсанта.

Діло було так. Особовий склад нашого підрозділу в районі Широкіного перебував на бойових позиціях і виконував завдання, тобто їблував, мріяв про дємбєль і листав наш паблік з китайського мейзу.

Як раптом брудні свнсбки чомусь вирішили повоювати, і полізли повтикати "чотамухахлов". Ну пацани насипали їм от душі, шоб не хуйовнічали.

Наші хлопці вже збиралися повертатися до лайкання мемасів, як почули жалібні стогони з боку сєпарів. Виявилося, що херої наноросії кинули напризволяще свого чорта, якого довелося тягти назад та ще і надавати медичну допомогу.

Лікарі сім годин боролися за його життя just for fun. В рамках проекту "насільствєнная украінізація" йому влили півтора літри української крові, тепер подивимося шо з ним стане.

Вітаємо українських воїнів з черговим успішно виконаним бойовим завданням, а полоненому бажаємо скорішого одужання та солодких співів в таємних підвалах СБУ. (Контракт до кінця особливого періоду)

Ну вот ты и сидишь, в траншее, бычки выбрасывая,

Чтоб как то, чуть ли не оправдываясь - стрелять.

И такая клокочет сучья ненависть классная

Между мной и тем, кто дома. Тепло? Кровать?

И сидишь так, сквозь ветер матерясь и всхлипывая,

Нехер на ночь смотреть фотки из твоего "вчера"

Чтоб стояли в глазах слезы, дурные, пиковые,

Как чудесно было, но вряд ли будет, давай. Пока.

Приключилась твоя беда, война внеплановая,

Миллионый крик, очень свой, и ведь

Эта жизнь может и не стать твоей, все разламывая,

А ты только и можешь, что стрелять и пожить хотеть.

Эх, родной, мы не такие уж и особенные,

Это все - наши тексты, мы такие - все;

Мы бежим по посадке, такие, сгорбленные,

Потому что знаем - не сейчас, не те.

И повсюду поля лежат такие, маковые,

И дорога пыльная, и акаций цвет,

И зрелище это такое, знаешь, знаковое,

Чтобы всхлипнуть и плюнуть искать ответ,

Хоть все знают, что он есть, и только ты - что нет.

Да, мы странные, безумные, с нашим понтом,

В мультикаме и с пулеметом, с брони - на лёд;

И с таким белозубым оскальным грохотом,

Все такие, дурные, вперед-вперед.

Потому что мы, братик - мы простая пехота,

Все бегут, и ты тоже, да, к небесам;

Танк рычит, нет, ты слышишь - стреляет кто-то,

"Вспышка, вспышка!" -

Ты снова там.

Ты же все понимаешь, не бурчи, не ворочайся,

Только нужен внутри контакт проводков нехитрых.

Просто помни - когда эта долбанная война закончится -

Имя нашей пехоты тоже должно быть в титрах. (Мартін Брест)

#запискаМакара 21

#Війна_ане_АТО #Нескорені #Добробати #Невсремося

Шёл 2083 год...

По сводкам ИС "АТО" :

Космические истребители украинского межгалактического альянса атаковали укрепления рашистских сепарптистов на восточном направлении сектора "д" плазменными пушками, разрешенными Минскими соглашениями. Террикон огрызался бластерами высокочастотной силы. В результате боевых столкновений ни один украинский киборг не пострадал.

Электронные ловушки сил Альянса заполнились механическими разведчиками на гусеничной базе "Захар -14" и после заполнения были самоликвидированы.

Повстанцы "ДыНыРына" произвели попытку прорыва континентальной границы севернее ДАПа, но были остановлены лучевым отражателем позиций несломленных добровольческих подразделений содружественной планеты "Гимароза" из созвездия Кентавра -8, которые еще вчера приземлились в отбитом украинскими киборгами ДАПе на легких, космических траллерах и сразу включились в оборону на Ххдеевском направлении.

Бойцы спец-отряда "ПС" захватили самодельный беспилотный дрон и считали с него коды доступа к вражеским артилеристским установкам "армагедон-3", теперь крупнокалиберные установки самоликвидируются прямо в укреплениях повстанцев.

Миротворческая миссия "ОЯЕБУ" зафиксировала лучевые вспышки на ХХуганском направлении и отбыла на планету Сириус для контроля парламентских выборов, не сделав отчет в штаб ООН .

На выжженной после ядерного удара сил КокосМосКос ХХонецкой земле, построены первые украинские,модульные дома с радиоактивными отражателями на крышах и изоляционными стенами.

УкрЗеленБуд высадил первые саженцы, на освобожденной от повстанцев земле, молодых дубов, елей и рябин..

По сообщениям информационной сети "Країни іншої не треба" в Украине повысилась рождаемость и поднялся демографический уровень страны.

Все будеУкраїна!!!! Нас не здолати (Макар Слідопит)