ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Армійські софізми - 50 (18+)

Україну захищають мудрі та дотепні люди, тому в АТО що не слово – то афоризм, софізм, слушна думка чи дотепна байка

Depo.
18 листопада 2017 12:50
ФОТО: depo.ua

Журналісти Depo.ua склали добірку софізмів, жартів, віршів, кумедних світлин та картинок від бійців АТО і військових волонтерів, які вони публікують в соцмережах.

Ми публікуємо їх мовою авторів, з авторською лексикою, орфографією та пунктуацією.

Заніматєльноє зброєведення на АрміяФМ.

Двойка.

Бэха-двойка - це красива зброя, я вам доповідаю.

Бо нєма ничого красівше, чєм лєтяща по полю беха-двойка. Нє, єсть. Двє бехі. А може й три. Беха - це "цьомочка", "моядєвочка" і "сукаблядьчовононєзаводиться". Вокруг бехі-двойкі є багато народних прімєт. Напрімєр "коли беха опустила пушку - сйобуй з броні, бо зара почнеться", чи "страшно не коли на бехє єдєш, а коли проїбав взять сєдушку". Або "Не єби мене й не мучь, я з колхоза "Красний Луч"…". Нє. Про колхоз - то нє про беху.

Щоб стрєльнуть с бехі, треба мати жєлєзні пальци, бо лєнти вручну заряжать тре, робочій пріцел та квадрокоптєр. Квадрокоптєр - шоб посмотрєть, чи правда зверху вистрєл 2А42 похож на бластєр із "Звьоздних Войн"?

Правда.

Беха складається з мєхана, наводчіка, кабеема, пройобаной масксєті, бронірованой тєлєжкі з пушкой та брєвна на кормє. Прічом всєх інтересуєт, нафіга треба кабеем та брєвно. Доповідаєм: брєвно не раз реально допомагало, а командир бойовой машини потрібен для додержання вимог Статуту та інших керівних документів.

Чистить зброю, заряджайте тепляк на пам'ятате, що ЗСУ – це секс))

Посвящаєтся бехам шестой роти второго мєхбата сємьдєсятдвойки (Мартін Брест)

Після того, як НВФ Ордло отримало гуманітарну допомогу у вигляді: щитів, кольчуг, списів, шабель та стягу князя Донського, з приписом: "Воювати як пращури", кількість "реконструкторів" у рядах НВФ значно зменшилась. (Рагулі непереможні)

#УмоЗаключения

-Чего же ты хочешь ?

Спросил у него Бог.

-Славы?.. Денег? ...

Может ты хочешь попросить Мудрости,той что просил у меня Соломон? Почему же ты молчишь? ..Я дам тебе Право Управлять Всем МИРОМ!

....

Он молча поднял уставший взгляд,

достал из помятой пачки последнюю сигарету и тихо сказал

- Дай мне Право быть СОБОЙ.... (Мір Садовніков)

Блядський дощ лив як годиться - зверху донизу. Ми тримали замерзаючими руками мішки і насипали в них щебінь. Перед цим трошки пройшлися по супермаркету Широкіно і спиздили до хати гарнюній стіл, дзеркало і пару лопат. Все більш менш толкове розпиздили до нас азовці, до них - сєпари, до сєпарів - убєгающє мєстне насєлєніє.

- а я, бляха, й кажу йому - шо в тітки теї отакенні цицяндри.

- гигигиги.

- а він такий - нєєєє, не вірю.

- гигиги.

Історії скінчилися. Мішки - ні. Щебню ще було до їбені матері. Нещасний течик сів на амортизаторах і задніми фарами дивився на нас - своїх мучителів. І цей погляд був злим. "Нагрузили, суки, на мене. Но нічоооо. Заводитимеш ти мене завтра зранку, з морозу, ага...."

- а діти в когось є?

- в мене син!

- в мене донька!

Я оглянув їх. Орли. Йобт.

- от підійде до тебе твоє чадо. Після дня побєди. І спитає: "папа а шо ти на войні робив?". І так флешбеком повз тебе пролетить усе: учєбка ідіотська, командір-алкоголік, поламана машина на трасі і торгівля єблом на попутках, бухло, сині товариші, шльондри в саунах, мародьорка, хуйова жрачка, холодні бліндажі, рубка дров, дезинтерія, труси на яких написано "хімічна зброя", згорівша беха, чергування, чистка зброї, чергування, чергування, знов шльондри в сауні, бухі товариші, рубка дров, наряд, зальот, срачка, копання окопу, копання бліндажу, починка машини, рідка стрілянина, не рідка стрілянина, думки шо піздєц, рубка дров, миття посуду, дрочка в окопі, крики і матюки з товаришами, шось зламалось, шось починилось, носив бк, завів кота, спиздив солярки, послав когось нахуй, з'їздив в одпуск, чистка зброї, дєрібан ніштяків, дємбєль.

І ти так станеш, флешбек пройде і скажеш: я воював, дитинко. Воював. (Іван Чупа)

Тренинговый центр "Домовина" проводит тактический семинар по использованию электронной сигареты в качестве дымовой завесы. (Рагулі непереможні)

Заніматєльноє зброєведення на АрміяФМ.

Копєйка.

БМП-1 - це дуже еротична зброя, я вам доповідаю

Тільки у БМП-1 ти понімаєш всю глубіну глубін і висоту висот совецкого кораблєстроєнія. Кораблєстроєнія - бо по задумкє крєатівной групи цього проєкта "копєйка" може плавать. Може, буває. Тому стандартна забава у брігадних учєніях на Ширланє - це витянуть БМП-1, яка гордо, підняв флаг з веселим роджером і завивая пісню, тоне на пєрєправі.

Щоб работать з "копєйкі" - тре учітивать, шо в пушку 2А28 "НГШ" нє лєзут вистрєли от СПГ, і наоборот. А жалко. А щє - помніть, шо в нєй єсть пятьдєсят літров дєфіцитного соляра, які нєвозможно ізрасходовать, хєр єго зна чо її так зробили.

"Копєйка" складається з бронєкорпуса, двєрок сзаді, расчітаних на посіпак, рєбрістора і двігла з трубками. І жосткой сцепкі, піжженой на ПТОР-є. Сама расхожа фраза, що звучить утром з БМП-1 - це "чуєш, ета… карочє трубка лопнула, тосол витік, машина нє боєготова…"

Але. Кращє нєробоча копєйка, чєм вопщє нічого. А коли вона робоча... то є 73 мм суровой воєнной еротікі. В діаметрі, а шо ти думала))

Отделение пиксильных воронят

Джорджу Мартину эсквайру,

Сэр, в который раз читаем ваши произведения и не можем оторваться. Нас не пугает английский текст, мы свыклись с тем, что переводчик не в состоянии отобразить те фразеологические единицы и ваш тонкий юмор. Однако мы снова отвлеклись. Именно благодаря вашим книгам у нас в отделении происходит раздор. Некоторые наши братья по контракту объявили себя приверженцами Семерых. В тоже самое время, сектанты Владыки света продолжают воровать у нас батарейки со словами "Вы не признаете нашего Бога, а по этому не достойны использовать его творения". Однако мы еще держимся. Многоликий Бог себя еще покажет. И вы – о заблуждающиеся в его мощи познаете боль и унижения.

Тем не менее, судя по всему, наш Капитан стал приверженцем Утонувшего бога. Поставив бочку с водой посередине нашего ВОПа, объявил, что кто не будет мыться и соблюдать элементарные правила гигиены будет мыться прямо в форме при -20.

Писи: скука и уныние. За несколько дней ни одного "одичалого". Мы уже несколько раз переодевались в белых ходоков, но эффекта не последовало. Ждем опять жалоб от ОБСЕ.

С уважением,

Отделение пиксильных воронят (Рагулі непереможні)

Джерело: Facebook/Рагулі непереможні

#Шашлик

- Шашлика хочеться.....

- Да-а-а.....

- Цей тушняк вже задовбав...

- Може "Шаріка "з'їмо? З нього все одно пользи мало..

- Нє .... "Шаріка " нє... хто кастрУлі вилизувати буде? ... "Шаріка не дам...

- Нєучтьонка є?

- 7.62....

- Піти шоль на кабана ...

- Та де вони тут?....

Хвилин через 30 роздається поодинокий постріл.....

Ще через 20 хвилин...заходить солдат з понівеченою тушкою фазана....

- Ну шо???? М'ясо є????

- На .... (Від тушки цілими лишились дві лапи ) холодцю звари....

- а де інше????

- а де ЛПСи???? По бляшанках тре було бронєбойними хєрячити... от тепер іди і вари холодець. (Мір Садовніков)

В кабинет стоматолога вошел пациент.

Еще с порога врач заметил специфическое поведение человека.

Огрубевшие руки, скудные с заиканием фразы указывали на то, что это солдат. Насквозь пропахший порохом солдат.

Удаление зуба прошло быстро.

Солдат бодро встал и протянул врачу 200грн.

Взгляды врача и солдата пересеклись. Они молчали.

"Спасибо за службу солдат" - произнес врач.

"Возьмите деньги" - сказал солдат.

"Ты уже за все с полна заплатил, теперь моя очередь отдать тебе долг" - сказал врач и улыбнулся.

Они еще долго стояли и курили, разговаривали и вспоминали тот, 14 год, когда солдат воевал, а доктор..... ремонтировал БРДМы. (Павел Пугач)

Окопний ворфейр. Частина друга.

Окопний ворфейр вимагає спеціальної тактики і дій під час різних його видів. Вся стрілянина починається вночі. Коли ніхуя не видно і неможливо прицільно влучити у ворога. Тому стріляють зазвичай десь туди.

Вигляда це так: за день ти в бінокля роздивися все на світі. І напам'ять вивчиш карту орієнтирів і ізгіби окопів противника. По другому нізя, командір не дрємлє і час од часу задає каверзні вопроси: "ну шо там на Ельбрусє?", відповідь "Шо" і "а гдє ето" тягне за собою додатковий наряд і призводе до входу в стан зальоту.

Ти кілька разів за день прицілюєся по позиціям врага. Махаєш лапкою їм. Вони тобі відповідають. І чекаєш на кінець світла. Як вампір у труні, так сєпар у бліндажу жде поки сяде сонце. І тіко воно сяде, як по тобі прилетить кулеметна черга і далекий далекий крик "П-І-Д-А-А-а-а-а-р". Останні звуки прикрого слова чутно ледь ледь, бо стрілок викрикує їх на бігу до укриття. Бо очкує на отвєтку.

Якщо ти побачив (а ти вообше, сука, дивився, а не чай пив?) відкіля б'ють, то ти наводиш свій ПеКа і даєш чергу на 5 пульок. Якшо ПеКа не твій - то пульок з 25, бо не тобі чистити. І потім розумієш що целіка з 3йки на 9ку не перекинув і тому підару нать не засвистіло. Перекидаєш целіка і очкуєш висунуть єбач. Бо отвєтка гдє то рядом.

Доречі, якщо ти не побачив відкіля б'ють, то все одно навалюєш з ПКМа. Бо пішов він нахуй, ось що! Куди навалюєш, ну ееееей, нащо такі важкі питання?!?!?!

У відповідь (минут через 5) приліта ше пару черг, ти відповідаєш. Якщо ти навалив не по тому хто стріляє, а по їх сусідам, то ще один ВОП включається у гру. І шахматкою хуяриво починається по всьому району. І тут ти чуєш цей звук: дзелень. То самий страшний звук на войні - то звоне тапік. То камандір вийшов покурить і застав тебе на гарячому. Як в дитинстві, коли граєшся з хлопчиками яких мама не любе. Почув твою стрілянину. І звоне...

- шо у вас за хуйня?

- еееее. Орієнтир 9 (поняття зеленого не маю чи є в нас такий). По нам стріляють.

- де доповідь, блять?

- так тільки почали.

- пиздите шановний, пиздите. Ладно...

І тут камандір дає пизди і все затихає, або каже "ща ми їм" і починається катавасія...

Далі буде. (Іван Чупа)